26 maja 2014

Prolog

PAMIĘTAJ BY PRZED PRZECZYTANIEM OPOWIADANIA PRZECZYTAĆ "OPIS" (TUTAJ)
Czy to możliwe by dwójka zakochanych w sobie z dwóch różnych światów podołała przeszkodom jakie los im postawił? 
Odpowiedź jest prosta. Jeżeli to prawdziwa miłość, zakochani przetrwają wszystko. Jednak są przypadki prawdziwej miłości, gdzie zakochani ranią się wzajemnie i nie radzą sobie z problemami. Jednym z przykładów mogą być bohaterowie "Wichrowych Wzgórz". Heathcliff został przygarnięty do rodzinnego domu Earnshawa mimo cygańskiego pochodzenia. Earnshaw pokochał go, lecz jego córka - Katarzyna jeszcze bardziej. Jednak Hindley, brat Katarzyny nienawidził przybłędy. Miłość Heathcliffa i jego przybranej siostry kwitnie do momentu, aż Katarzyna poznaje młodego Lintona. Bohaterka jest zauroczona urodą i towarzyską ogładą Edgara Lintona. Ale po co opowiadać powieść, którą każdy z was czytał? Wiemy, że Katarzyna wyjdzie za młodego Lintona, chociaż skrycie nadal kochała Heathcliffa. Aż do śmierci. 
Więc opowiedzieliśmy sobie na pytanie postawione wyżej. Pora by postawić następne pytanie.

Czy to możliwe by dwójka zakochanych w sobie z tego samego zakłamanego świata podołała przeszkodom jakie los im postawił? 
Tutaj również możemy opowiedzieć bez namysłu. Tak? Otóż nie zawsze! Za przykład posłuży mi moje własne życie. Ale czy to tak ładnie opowiadać o swoim życiu, nie przedstwiając się nawet? Więc nazywam się Lauren Anderson i mam 17 lat. Jestem córką Cristie David. Moja mama jest politykiem i wraz ze swoją partią konkuruje z partią Jasona Spellmana - ojca Harry'ego. Nasi rodzice przyjaźnią się od długich lat i możecie się dziwić dlaczego z Harrym poznaliśmy się tak późno. Sama się dziwię do tej pory, mimo wszystkich przejść z tym człowiekiem. Chcecie pewnie wiedzieć jaka jestem, co lubię, czego nie lub jak się zachowuję. O Harrym zapewne również nie zapomnieliście i jesteście ciekawi jego przyzwyczajeń i charakteru? Jeśli tak, muszę wam opowiedzieć tą historię chociaż nie wiem czy ją przetrwacie. Ja, jak widać przetrwałam mimo wielu załamań. Więc nie mówcie, że was nie ostrzegałam ...

________________________________
Witam Was! Mam nadzieję, że prolog jest zachęcający i podejmiecie się czytania tego opowiadania :)
Po prawej stronie znajdziecie zakładkę "BOHATEROWIE", gdzie macie przedstawione wizerunki osób, które były wymienione w prologu. Zakładka ta będzie uzupełniana gdy pojawi się nowy bohater.
Więc co mogę jeszcze powiedzieć? Dziękuję za przeczytanie i prosiłabym o komentarz ze stwierdzeniem czy powinnam pisać to opowiadanie, czy dać też sobie spokój :)
Miłego dnia Xx
@lirejla11

4 komentarze:

 1. BOŻE BĘDĘ CZYTAC OBIECUJĘ CUDOWNE ILY

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku dziękuję kochanie Xx

  OdpowiedzUsuń
 3. jeju, super, czekam na pierwszy rozdział! *.*
  a przy okazji zapraszam cię do mnie http://good-turn-fanfiction.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na pierwszy rozdział!:) Jestem bardzo ciekawa całej tej historii... Kiedy pojawi się pierwszy rozdział czekam na znak na tt @justinsxworld <3

  OdpowiedzUsuń

Komentarze motywują do dalszego pisania :)