Opis


ADRES BLOGSPOT: http://torn-ff.blogspot.com/

ADRES WATTPAD: http://www.wattpad.com/story/21496689-torn

TYTUŁ OPOWIADANIA: Torn

GATUNEK: Fanfiction, Romans

SZABLON: moje wykonanie

FABUŁA:
Lauren Anderson to siedemnastolatka z idealnym życiem - bardzo dobre stopnie, początkowa modelka, wyrozumiała mama, dwoje najlepszych przyjaciół. Nie ma żadnych problemów, zawsze ma to co chce, chociaż nie jest wymagająca. Pewnego wieczoru Harry - syn przyjaciela rodziny poznaje dziewczynę i zabiera ją na imprezę. Chłopak stawia sobie za cele: pokazanie dziewczynie uroków bycia singlem; pokazanie beztroskiego życia oraz co najważniejsze - nauczyć ją, że powinna mieć swoje zdanie. Jest arogancki, ale potrafi być miły. Chociaż Lauren najbardziej irytuje fakt, iż jest on studentem psychologii.Czy Harry dotrze do swojego celu bez problemów, tak jak planował?

ZWIASTUN:

DODATKOWE INFORMACJE:
  •  Wszystkie nazwiska podane w opowiadaniu są fikcyjne. Niektóre zachowania bohaterów są wzorowane zachowaniem moich znajomch/rodziny.
  •  Czytanie zaleca się osobom, które ukończyły 16 rok życia, lub czytają pod nadzorem rodzica/opiekuna prawnego.
  •   Główna bohaterka (Lauren Anderson) nie jest zadowolona ze swojej wagi i czasami stosuje drastyczne diety. Pamiętajcie, nie jest to zdrowe i pod żadnym pozorem ich nie stosujcie! Moim zdaniem Lauren (Jade Thirlwall) ma znakomitą wagę, ale ona sama tak nie twierdzi (mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi).
  •  W opisie użyłam słów "idealne życie". Na pierwszy rzut oka jest ono "idealne", ale bohaterka jak każdy, ma swoje problemy. Nikt nie ma idealnego i łatwego życia, pamiętajcie.
  • Niektóre sytuacje są inspirowane moim życiem prywatnym, książkami lub filmami. Jeśli znajdziecie podobieństwo w niektórych sytuacjach do książek/filmów i jeżli Cię to zdenerwowało - przepraszam.
  • Fanfiction "Torn" nie jest tłumaczeniem.
  • W niektórych rozdziałach występują wulgaryzmy, więc jeśli jesteś na to wrażliwy - nie czytaj tego.
  • Prawa autorskie są zastrzeżone. Uszanuj moją pracę i nie kopiuj całego tekstu bądź jego fragmentów.
  • W treści opowiadania mogą wystąpić błędy. Zawsze przed opublikowaniem sprawdzam rozdział, ale nie jestem w stanie wypatrzeć wszystkich błędów, więc wybacz. Nie jestem zawodową pisarką i mam nadzieję, że to zrozumiecie.

ZABRANIA SIĘ kopiowania/powielania tekstów, ich fragmentów i opisów oraz pozostałych treści bez zgody autora zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze motywują do dalszego pisania :)